Dodał: |
Oceń: 0 0

Rynek mieszkań w Lublinie oferuje spory wybór. Mieszkania są w różnych cenach, w zależności od lokalizacji i standardu. Najpopularniejszym sposobem znalezienia mieszkania są strony internetowe:

http://otodom.pl/wynajem/mieszkanie/lublin

http://olx.pl/nieruchomosci/mieszkania/wynajem/lublin/

http://www.domiporta.pl/wynajme-mieszkanie-lubelskie_lublin?Localization=lubelskie%2C%20Lublin&LocalizationId=28452

A także grupy otwarte na facebooku.

https://www.facebook.com/groups/MieszkaniaLublin/

Raz w tygodniu, we wtorki wychodzi też gazeta z ogłoszeniami "Anonse"

Jednak przy wynajmowaniu mieszkania trzeba uważać na różnego rodzaju haczyki, a także osoby nieuczciwe. Zdarza się, że agencje nieruchomości każą sobie słono płacić za pośrednictwo.

Zazwyczaj należy uiścić kaucję w wysokości ustalonej przez właściciela.

 

Jest także możliwość wystąpienia o mieszkanie z zasobów miasta, tzw. mieszkania socjalne. W takim przypadku należy napisać podanie z opisem swojej ciężkiej sytuacji materialnej i złożyć w Wydziale Spraw Mieszkaniowych, który mieści się przy ul. Peowiaków 13.

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.