Punkt Obsługi Cudzoziemców

Biuro Obsługi Mieszkańców

ul. Wieniawska 14, I piętro

nr tel. 814661009

 

redaktor strony Lublin - Wojciech Olchowski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kalendarz wydarzeń
Pełny kalendarz >
Aktualności | Lublin
Dodał: |
Aktualizacja: |

FACEBOOK

STRONA

UWAGA! KONKURS!

Poszukujemy pięknych, niesamowitych zdjęć prezentujących Ukrainę, które zostaną przedstawione podczas wystawy fotograficznej pt."Ćwierćwiecze Ukrainy w 25 fotografiach".

Zdjęcia zostaną wydrukowane w formie pocztówek i zaprezentowane w czasie festiwalu "Ukraina w Centrum Lublina". Zapraszamy chętnych do udziału i zgłaszania się na maila: romeo.zadorozhnyy (at) gmail.com . Autorzy wybranych zdjęć otrzymają od nas miłe niespodzianki i światową sławę! ;)

Prosimy o przesłanie linka do pobrania zdjęcia oraz podpisanie swojej pracy (tytuł, rok, miejsce, autor).
---
УВАГА! КОНКУРС!

Шукаємо красивих і неймовірних фотографій, які презентують Україну. Світлини будуть представлені під час фотовиставки "Ćwierćwiecze Ukrainy w 25 fotografiach". Вибрані фотографії будуть видруковані в вигляді поштових листівок і запрезентовані в часі фестивалю "Україна в центрі Любліна". Запрошуємо бажаючих зголошуватися на мейла: romeo.zadorozhnyy (at) gmail.com . Автори вибраних світлин отримають від нас маленькі подаруночки і світову славу! ;)

Просимо присилати лінк звідки можна завантажити фото з підписом (назва, рік, місце, автор).

Skomentuj

Aktualności
Archiwum

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.