Punkt Obsługi Cudzoziemców

Biuro Obsługi Mieszkańców

ul. Wieniawska 14, I piętro

nr tel. 814661009

 

redaktor strony Lublin - Wojciech Olchowski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kalendarz wydarzeń
Pełny kalendarz >
Aktualności | Lublin
Dodał: |

TERMINY SPACERÓW

Zapisy przez poniżej podany kontakt.Przy zapisie proponujemy spacer w dwóch częściach: Stare Miasto i Śródmieście (mapki w załącznikach na stronie).
Urząd Miasta Lublin
Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów
plac Litewski 1
pokój 303, III piętro
tel. 81 466 25 12
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.spacery.lublin.eu

 

„Lublin z Duszą” jest propozycją dla studentów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych. To spotkanie z ciekawymi ludźmi oraz okazja do odkrywania miejsc, które tworzą kreatywny klimat naszego miasta (w aspekcie kulturalnym, społecznym  oraz biznesowym). Wycieczki, z udziałem specjalnie zaangażowanych do projektu przewodników, stanowią dla młodych ludzi inspirację w planowaniu wolnego czasu, a także przy podejmowaniu różnych aktywności, również tych związanych z ich przyszłością zawodową czy obywatelską.

W ten sposób, w kontakcie z ludźmi pasji zarażamy pasjami. Zachęcamy do wyjścia zza komputerowych biurek i czterech ścian akademika czy swojego mieszkania.

Mimo, że "Lublin z Duszą" korzysta z historycznego i kreatywnego bogactwa miasta,  nie jest projektem ani turystycznym ani kulturalnym. To projekt motywujący i inspirujący młodych, a wykorzystywanie oraz rozwijanie potencjału młodości ma  znaczenie dla dobrej przyszłości Lublina.

Wymagane są wcześniejsze zapisy - drogą mailową bądź telefonicznie (terminy oraz mapki tras w załącznikach poniżej). Przy zgłoszeniu proponujemy pakiet dwóch spacerów w jednym tygodniu - wtorek: Stare Miasto, czwartek: Śródmieście. Bliższych informacji można zasięgnąć w Wydziale Strategii  i Obsługi Inwestorów:

 

Urząd Miasta Lublin
Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów
plac Litewski 1, pokój 303, III piętro
tel. 81 466 2512
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby zapisujące się na spacer wyrażają tym samym zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity (Dz. U. 2015. poz. 2135) dla celów wiązanych z realizacją projektu Spacery "Lublin z Duszą".
1. Administratorem danych jest Prezydent Miasta Lublin
    plac Króla Władysława Łokietka 1
    20-109 Lublin
2. Dane osobowe są zbierane w celu realizacji projektu Spacery "Lublin z Duszą".
3. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych.
4. Podanie danych jest dobrowolne.

Najświeższe informacje o projekcie zamieszczamy na oficjalnym profilu na Facebooku. Informujemy tam o najbliższych terminach spacerów, a także o różnych działaniach w ramach projektu, m.in. o konkursach (do wygrania: książki, płyty oraz wejściówki na wydarzenia kulturalne).

Organizatorami spacerów są: Urząd Miasta Lublin, Ośrodek „Brama Grodzka Teatr NN”, Duszpasterstwo Akademickie KUL. Współpracujemy z lubelskimi uczelniami, instytucjami kultury, a także innym podmiotami, którym bliska jest idea „Lublina z Duszą”.

Skomentuj

Aktualności
Archiwum

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.